Контактные телефоны: +380 (50) 381-75-46

Последние новости из мира шоу-бизнеса и анонсы творческих мероприятий

Новости

Главная страница » Новости » Вітебск 2012

Вітебск 2012

 

Вже втретє Республіка Білорусь гостинно приймала народний фольклорний ансамбль «Терниця» Білоцерківського районного Будинку культури на престижному Міжнародному фестивалі мистецтв «Слов’ян-ський базар у Вітебську». Колектив перебував там з 15 по 20 липня 2012 року

 

В третє, народний фольклорний ансамбль «Терниця» виступав на великій сцені центральної площі міста Вітебська, де линула мелодійна українська пісня, захоплюючи і привертаючи всіх охочих її почути.

           Дуже тепло і зворушливо приймали колектив у районних містах Вітебщини: Городку та Шуміліно. 

На чисельні прохання жителів селища Язвіно, де проживав народний фольклорний ансамбль «Терниця», також відбувся концерт колективу.

До програми виступу «Терниці» увійшли українські народні та естрадні пісні, пісні присвячені Україні та рідному краю у виконанні не тільки колективу, а і окремих виконавців та дуетів.

 

Ансамблю «Терниця» пощастило також побувати на гала-концерті майстрів мистецтв України "Сузір´я України", в рамках  фестивалю «Слов’янський базар у Вітебську» за участю молодих виконавців та зірок української естради.

 

Вперше «Слов’янський базар» відвідала офіційна делегація Білоцерківського району на чолі з головою  Білоцерківської районної державної адміністрації Немною А.Я.

 

І хоча така подорож не вперше, проте кожен фестиваль для колективу – це незабутні враження та безліч приємних спогадів.

 

 Новости и анонсы

07.11.2012 Империя приглашает друзей!

В Кафе-kanteen "Империя прошло сказочное действие "HALOWEEN" для детей.

26.07.2012 Вітебск 2012

Вже втретє Республіка Білорусь гостинно приймала народний фольклорний ансамбль «Терниця» Білоцерківського районного Будинку культури на престижному Міжнародному фестивалі мистецтв «Слов’ян-ський базар у Вітебську».


Белая Церковь. Городской портал zaremba.tv